PortfolioSklep internetowy Agugu

agugu

W ramach współpracy: dostosowałem stronę do nowego wyglądu stron na Facebooku tj. stworzenie okładki i oprawy graficznej, ikony, dodanie aplikacji konkursowej oraz aplikacji przenoszącej fanów do sklepu internetowego. Określenie strategii działania w mediach społecznościowych.


Grupa Home Biznes

grupa home biznes

W ramach współpracy: przeprowadzenie 2 kampanii reklamowych, które zwiększyły liczbę fanów zainteresowanych produktami grupy Home Biznes z niecałych 200 do ponad 1200. Dodanie aplikacji, które miały na celu zbieranie maksymalnej liczby polubień strony + zbieranie listy adresowej. W pierwszej kampanii reklamowej pozyskaliśmy ponad 500 osób na listę mailingową. Z Grupą Home Biznes współpracuję cały czas, także można spytać o efekty współpracy np. Kamila Dunowskiego.


Gold – Investment Złota Inwestycja

gold inwestment

W ramach współpracy: Stworzenie od podstaw strony na Facebooku, oprawy graficznej, dodanie zakładek mających na celu zbieranie listy adresowej oraz pozyskiwanie partnerów do biznesu. Określenie strategii działania w mediach społecznościowych.


Kocham Koszule Męskie

koszule męskie

Strona na Facebooku sklepu internetowego z koszulami męskimi.


Kocham Yorki

yorki

Hobbystyczna strona o Yorkach, stworzona, aby udowodnić, że nie wydając dużych pieniędzy można rozwinąć w 2-3 dni społeczność wokół tematu/produktu/usługi.
W ramach strony pozyskanie 300 fanów w 3 dni dzięki reklamie na Facebooku, dodanie aplikacji, która miała na celu zwiększenie zaangażowania fanów na stronie oraz zakładki przekierowującej fanów na strony z produktami.